| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | JO-21 |
| Kod kreskowy | 8412027025515 |
| Nazwa produktu | Foremki do ciastoliny JOVI, 8 szt., żółte |
| Kategoria | Produkty kreatywne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 22.29.25.0 |
| CN | 3926 10 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | JOVI |
| Kolor | |
| kolor | żółty |
| Cecha | |
| produkt | zestaw dla dzieci |
| W ofercie od | 2026-03 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 37820000-2 |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8412027025515 |
| waga | 0,05 kg |
| wys. x szer. x dł. | 19,00 x 1,50 x 23,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 szt |
| ean | 38412027025516 |
| waga | 0,98 kg |
| wys. x szer. x dł. | 23,00 x 20,30 x 22,50 cm (objętość 0,01 m3) |
| Dane producenta wg GPSR | |
| Nazwa firmy/producenta | JOVI S. A. |
| Ulica, numer | Av. Bizet, Pol. Ind. Can Jardí 39-41 |
| Kod pocztowy, miasto | 8191 Rubí |
| Kraj | ES |
| Strona www | www.jovi.es/en |
| csejovi@jovi.es | |
| Telefon | +34 671 99 34 34 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |