| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-000436 |
| Kod kreskowy | 9000101000436 |
| Nazwa produktu | Odświeżacz do zmywarki SOMAT Deo Pearls Cytryna-Pomarańcza, 17g |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | SOMAT |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | do zmywarki |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | preparat |
| Waga (g) | 17 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000101000436 |
| waga | 0,05 kg |
| waga opakowania | 0,03 kg |
| wys. x szer. x dł. | 17,50 x 9,60 x 3,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 8 szt |
| ean | 9000101000443 |
| waga | 0,47 kg |
| waga opakowania | 0,33 kg |
| wys. x szer. x dł. | 30,00 x 10,00 x 18,20 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 2304 szt |
| ean | 9000101000467 |
| waga | 161,08 kg |
| waga opakowania | 121,92 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 178,20 cm (objętość 1,71 m3) |