| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-832198 |
| Kod kreskowy | 9000101832198 |
| Nazwa produktu | Kapsułki do zmywarki SOMAT Excellence 3w1, 44 szt., lemon |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.32.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | CHEMIA |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| typ | do zmywarki |
| produkt | kapsułki |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 9000101832198 |
| waga | 0,84 kg |
| waga opakowania | 0,05 kg |
| wys. x szer. x dł. | 8,00 x 22,00 x 28,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 6 op |
| ean | 9000101832204 |
| waga | 5,46 kg |
| waga opakowania | 0,68 kg |
| wys. x szer. x dł. | 40,00 x 20,00 x 27,80 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 432 op |
| ean | 9000101832211 |
| waga | 418,88 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 181,20 cm (objętość 1,74 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |