| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-832198 |
| Barcode | 9000101832198 |
| Product name | Dishwasher capsules SOMAT Excellence 3in1, 44 pcs., lemon |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.32.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | CHEMIA |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Type | for dishwasher |
| Product | kapsułki |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 9000101832198 |
| weight | 0,84 kg |
| packaging weight | 0,05 kg |
| h. x w. x l. | 8,00 x 22,00 x 28,00 cm |
| Unit 2 - carton | 6 pck |
| ean | 9000101832204 |
| weight | 5,46 kg |
| packaging weight | 0,68 kg |
| h. x w. x l. | 40,00 x 20,00 x 27,80 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 3 - pallet | 432 pck |
| ean | 9000101832211 |
| weight | 418,88 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 181,20 cm (volume 1,74 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |