| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-000436 |
| Barcode | 9000101000436 |
| Product name | Dishwasher freshener SOMAT Deo Pearls Lemon-Orange, 17g |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | for dishwasher |
| Offer from | |
| Product | repellent |
| Weight (g) | 17 |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101000436 |
| weight | 0,05 kg |
| packaging weight | 0,03 kg |
| h. x w. x l. | 17,50 x 9,60 x 3,50 cm |
| Unit 2 - carton | 8 pc |
| ean | 9000101000443 |
| weight | 0,47 kg |
| packaging weight | 0,33 kg |
| h. x w. x l. | 30,00 x 10,00 x 18,20 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 2304 pc |
| ean | 9000101000467 |
| weight | 161,08 kg |
| packaging weight | 121,92 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 178,20 cm (volume 1,71 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |