| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-597042 |
| Barcode | 9000101597042 |
| Product name | Dishwasher salt SOMAT Power Salt, 2.5kg |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | salt |
| Offer from | |
| Type | for dishwasher |
| Weight (g) | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101597042 |
| weight | 2,58 kg |
| packaging weight | 0,08 kg |
| h. x w. x l. | 23,90 x 15,80 x 6,00 cm |
| Unit 2 - carton | 6 pc |
| ean | 9000101597059 |
| weight | 15,53 kg |
| packaging weight | 0,53 kg |
| h. x w. x l. | 37,00 x 15,80 x 23,90 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 240 pc |
| ean | 9000101597073 |
| weight | 648,67 kg |
| packaging weight | 48,67 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 109,80 cm (volume 1,05 m3) |