| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-807936 |
| Barcode | 9000101807936 |
| Product name | Dishwasher capsules SOMAT Excellence Premium 5-in-1, 54 pcs |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | kapsułki |
| Type | for dishwasher |
| Offer from | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 9000101807936 |
| weight | 1,06 kg |
| packaging weight | 0,06 kg |
| h. x w. x l. | 29,00 x 25,00 x 10,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 2 - carton | 4 pck |
| ean | 9000101807943 |
| weight | 4,68 kg |
| packaging weight | 0,67 kg |
| h. x w. x l. | 40,00 x 20,00 x 30,00 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 3 - pallet | 240 pck |
| ean | 9000101807950 |
| weight | 306,56 kg |
| packaging weight | 65,60 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 164,40 cm (volume 1,58 m3) |