| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-807936 |
| Kod kreskowy | 9000101807936 |
| Nazwa produktu | Kapsułki do zmywarki SOMAT Excellence Premium 5w1, 54 szt. |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | SOMAT |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | kapsułki |
| typ | do zmywarki |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 9000101807936 |
| waga | 1,06 kg |
| waga opakowania | 0,06 kg |
| wys. x szer. x dł. | 29,00 x 25,00 x 10,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 2 - karton | 4 op |
| ean | 9000101807943 |
| waga | 4,68 kg |
| waga opakowania | 0,67 kg |
| wys. x szer. x dł. | 40,00 x 20,00 x 30,00 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 240 op |
| ean | 9000101807950 |
| waga | 306,56 kg |
| waga opakowania | 65,60 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 164,40 cm (objętość 1,58 m3) |