| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-597042 |
| Kod kreskowy | 9000101597042 |
| Nazwa produktu | Sól do zmywarki SOMAT Power Salt, 2,5kg |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | SOMAT |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| Waga (g) | 2500 |
| produkt | sól |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | do zmywarki |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000101597042 |
| waga | 2,58 kg |
| waga opakowania | 0,08 kg |
| wys. x szer. x dł. | 23,90 x 15,80 x 6,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 6 szt |
| ean | 9000101597059 |
| waga | 15,53 kg |
| waga opakowania | 0,53 kg |
| wys. x szer. x dł. | 37,00 x 15,80 x 23,90 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 240 szt |
| ean | 9000101597073 |
| waga | 648,67 kg |
| waga opakowania | 48,67 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 109,80 cm (objętość 1,05 m3) |