| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-003789 |
| Kod kreskowy | 9000101003789 |
| Nazwa produktu | Nabłyszczacz do zmywarki SOMAT Lemon, 750ml |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | SOMAT |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | preparat |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | do zmywarki |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 750 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000101003789 |
| waga | 0,79 kg |
| waga opakowania | 0,04 kg |
| wys. x szer. x dł. | 26,50 x 9,40 x 5,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 10 szt |
| ean | 9000101003796 |
| waga | 8,20 kg |
| waga opakowania | 0,65 kg |
| wys. x szer. x dł. | 29,30 x 19,80 x 28,20 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 800 szt |
| ean | 9000101003802 |
| waga | 681,35 kg |
| waga opakowania | 77,35 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 155,40 cm (objętość 1,49 m3) |