| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-003789 |
| Barcode | 9000101003789 |
| Product name | Dishwasher rinse aid SOMAT Lemon, 750ml |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | for dishwasher |
| Product | repellent |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | 750 |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101003789 |
| weight | 0,79 kg |
| packaging weight | 0,04 kg |
| h. x w. x l. | 26,50 x 9,40 x 5,50 cm |
| Unit 2 - carton | 10 pc |
| ean | 9000101003796 |
| weight | 8,20 kg |
| packaging weight | 0,65 kg |
| h. x w. x l. | 29,30 x 19,80 x 28,20 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 3 - pallet | 800 pc |
| ean | 9000101003802 |
| weight | 681,35 kg |
| packaging weight | 77,35 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 155,40 cm (volume 1,49 m3) |