| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-809879 |
| Barcode | 9000101809879 |
| Product name | Dishwasher tablets SOMAT All in 1 Extra Lemon, 85 pcs |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | tablets |
| Type | for dishwasher |
| Offer from | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 9000101809879 |
| weight | 1,45 kg |
| packaging weight | 0,04 kg |
| h. x w. x l. | 29,00 x 25,00 x 10,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 2 - carton | 4 pck |
| ean | 9000101809886 |
| weight | 6,26 kg |
| packaging weight | 0,61 kg |
| h. x w. x l. | 40,00 x 20,00 x 30,00 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 3 - pallet | 288 pck |
| ean | 9000101809893 |
| weight | 475,93 kg |
| packaging weight | 69,57 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 194,40 cm (volume 1,87 m3) |