| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KAKS-6174 |
| Kod kreskowy | 8901057502528 |
| Nazwa produktu | Nożyczki kuchenne KOHE, 5w1, wielofunkcyjne, limonkowe |
| Kategoria | Akcesoria kuchenne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| CN | 8211 93 00 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | KOHE |
| Kolor | |
| kolor | limonkowy |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | nożyczki |
| typ | kuchenny |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39241200-5 Nożyczki |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8901057502528 |
| waga | 0,40 kg |
| wys. x szer. x dł. | 1,90 x 8,10 x 0,20 cm |
| Jednostka 2 - pudełko | 12 szt |
| ean | 18901057502525 |
| wys. x szer. x dł. | 6,00 x 1,00 x 12,00 cm |
| Jednostka 3 - karton | 72 szt |
| ean | 38901057502529 |
| waga | 9,22 kg |
| wys. x szer. x dł. | 59,50 x 27,00 x 27,00 cm (objętość 0,04 m3) |