| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KAKS-6174 |
| Barcode | 8901057502528 |
| Product name | Kitchen scissors KOHE, 5in1, multifunctional, lime green |
| Category | Kitchen Accessories |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| CN | 8211 93 00 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | lime green |
| Feature | |
| Type | kitchen |
| Offer from | |
| Product | Scissors |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39241200-5 Nożyczki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8901057502528 |
| weight | 0,40 kg |
| h. x w. x l. | 1,90 x 8,10 x 0,20 cm |
| Unit 2 - box | 12 pc |
| ean | 18901057502525 |
| h. x w. x l. | 6,00 x 1,00 x 12,00 cm |
| Unit 3 - carton | 72 pc |
| ean | 38901057502529 |
| weight | 9,22 kg |
| h. x w. x l. | 59,50 x 27,00 x 27,00 cm (volume 0,04 m3) |