| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KA25208 |
| Kod kreskowy | 8901057601108 |
| Nazwa produktu | Nóż KOHE, dł. ostrza 205mm, mix kolorów |
| Kategoria | Akcesoria kuchenne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| CN | 8211 93 00 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | KOHE |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | kuchenny |
| produkt | nóż |
| W ofercie od | 2026-05 |
| Wymiary | |
| rozmiar | 205 mm |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39241120-0 Noże kuchenne |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8901057601108 |
| waga | 0,29 kg |
| wys. x szer. x dł. | 32,60 x 0,20 x 0,10 cm |
| Jednostka 2 - pudełko | 6 szt |
| Jednostka 3 - karton | 60 szt |
| waga | 5,37 kg |