| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KA1238.3C1 |
| Kod kreskowy | 8901057600507 |
| Nazwa produktu | Zestaw noży z obieraczką KOHE, 3 szt., mix kolorów |
| Kategoria | Akcesoria kuchenne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| CN | 8211 93 00 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | KOHE |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| rodzaj | zestaw |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | nóż |
| typ | kuchenny |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39241120-0 Noże kuchenne |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8901057600507 |
| waga | 0,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 0,10 x 0,10 x 0,10 cm |
| Jednostka 2 - karton | 120 szt |
| waga | 3,24 kg |