| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KF17012 |
| Kod kreskowy | 5705831170124 |
| Nazwa produktu | Trymer do papieru Q-CONNECT, A3, szaro-niebieski |
| Kategoria | Przycinarki i gilotyny |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 28.95.11.0 |
| CN | 8441 10 70 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | Q-CONNECT |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | Trymer |
| typ | do papieru |
| Wymiary | |
| wymiary (mm) | 610x210x62 |
| Ilość | |
| ilość arkuszy | 10 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30191000-4 Sprzęt biurowy, z wyjątkiem mebli |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5705831170124 |
| waga | 1,06 kg |
| wys. x szer. x dł. | 57,00 x 19,00 x 7,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 2 - karton | 6 szt |
| ean | 5706002170127 |
| waga | 8,50 kg |
| wys. x szer. x dł. | 21,00 x 59,20 x 48,00 cm (objętość 0,06 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 240 szt |
| ean | 5708029170128 |
| waga | 292,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 188,00 x 120,00 x 100,00 cm (objętość 2,26 m3) |
|
|
00-754 Warszawa ul. Gagarina 8 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
01-381 Warszawa ul. Powstańców Śląskich 44 |
Idź do sklepu do sklepu |