| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KF17012 |
| Barcode | 5705831170124 |
| Product name | Paper trimmer Q-CONNECT, A3, grey-blue |
| Category | Trimmers and guillotines |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 28.95.11.0 |
| CN | 8441 10 70 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | Q-CONNECT |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | trimmer |
| Type | do papieru |
| Dimensions | |
| Dimensions (mm) | |
| Amount | |
| number of sheets | 10 |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30191000-4 Sprzęt biurowy, z wyjątkiem mebli |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5705831170124 |
| weight | 1,06 kg |
| h. x w. x l. | 57,00 x 19,00 x 7,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 2 - carton | 6 pc |
| ean | 5706002170127 |
| weight | 8,50 kg |
| h. x w. x l. | 21,00 x 59,20 x 48,00 cm (volume 0,06 m3) |
| Unit 3 - pallet | 240 pc |
| ean | 5708029170128 |
| weight | 292,00 kg |
| h. x w. x l. | 188,00 x 120,00 x 100,00 cm (volume 2,26 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-754 Warszawa ul. Gagarina 8 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
01-381 Warszawa ul. Powstańców Śląskich 44 |
Go to shop do sklepu |