| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KF11241 |
| Barcode | 5705831112414 |
| Product name | Paper guillotine Q-CONNECT, A4, black |
| Category | Trimmers and guillotines |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 28.95.11.0 |
| CN | 8441 10 30 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | Q-CONNECT |
| Colour | |
| Colour | black |
| Feature | |
| Product | guillotine |
| Type | do papieru |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| format | A4 |
| Dimensions (mm) | |
| Amount | |
| number of sheets | 10 |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| warranty | 2 |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30191000-4 Sprzęt biurowy, z wyjątkiem mebli |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5705831112414 |
| weight | 1,80 kg |
| h. x w. x l. | 35,00 x 30,00 x 6,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 2 - carton | 5 pc |
| ean | 5706002112417 |
| weight | 11,50 kg |
| h. x w. x l. | 41,00 x 54,00 x 32,00 cm (volume 0,07 m3) |
| Unit 3 - pallet | 160 pc |
| ean | 5708029112418 |
| weight | 434,00 kg |
| h. x w. x l. | 206,00 x 120,00 x 100,00 cm (volume 2,47 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |