| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KF11241 |
| Kod kreskowy | 5705831112414 |
| Nazwa produktu | Gilotyna do papieru Q-CONNECT, A4, czarna |
| Kategoria | Przycinarki i gilotyny |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 28.95.11.0 |
| CN | 8441 10 30 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | Q-CONNECT |
| Kolor | |
| kolor | czarny |
| Cecha | |
| typ | do papieru |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | gilotyna |
| Wymiary | |
| format | A4 |
| wymiary (mm) | 350x300x60 |
| Ilość | |
| ilość arkuszy | 10 |
| Certyfikaty | |
| Ilość lat gwarancji | 2 |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30191000-4 Sprzęt biurowy, z wyjątkiem mebli |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5705831112414 |
| waga | 1,80 kg |
| wys. x szer. x dł. | 35,00 x 30,00 x 6,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 2 - karton | 5 szt |
| ean | 5706002112417 |
| waga | 11,50 kg |
| wys. x szer. x dł. | 41,00 x 54,00 x 32,00 cm (objętość 0,07 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 160 szt |
| ean | 5708029112418 |
| waga | 434,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 206,00 x 120,00 x 100,00 cm (objętość 2,47 m3) |