| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KR971664 |
| Kod kreskowy | 6954884597030 |
| Nazwa produktu | Linijka KEYROAD Tatoo, 20cm, elastyczna, zawieszka, mix kolorów |
| Kategoria | Linijki, ekierki, kątomierze |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 28.29.39.0 |
| CN | 9017 80 10 |
| MPP | Nie |
| Marka | KEYROAD |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| materiał | pvc |
| typ | elastyczna |
| produkt | linijka |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Wymiary | |
| rozmiar | 20cm |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39292500-0 Linijki |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 6954884597030 |
| waga | 0,03 kg |
| wys. x szer. x dł. | 4,80 x 28,00 x 0,40 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 24 szt |
| ean | 6941288708889 |
| waga | 0,65 kg |
| wys. x szer. x dł. | 23,50 x 10,00 x 6,00 cm |
| Jednostka 3 - karton | 288 szt |
| ean | 6941288709022 |
| waga | 7,80 kg |
| wys. x szer. x dł. | 43,00 x 25,00 x 20,50 cm (objętość 0,02 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |