| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR971664 |
| Barcode | 6954884597030 |
| Product name | Ruler KEYROAD Tatoo, 20cm, flexible, hanger, assorted colors |
| Category | Rulers, Set Squares, Protractors |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 28.29.39.0 |
| CN | 9017 80 10 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KEYROAD |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | elastic |
| Product | ruler |
| Offer from | |
| Material | PVC |
| Dimensions | |
| Size | 20cm |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39292500-0 Linijki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 6954884597030 |
| weight | 0,03 kg |
| h. x w. x l. | 4,80 x 28,00 x 0,40 cm |
| Unit 2 - packaging | 24 pc |
| ean | 6941288708889 |
| weight | 0,65 kg |
| h. x w. x l. | 23,50 x 10,00 x 6,00 cm |
| Unit 3 - carton | 288 pc |
| ean | 6941288709022 |
| weight | 7,80 kg |
| h. x w. x l. | 43,00 x 25,00 x 20,50 cm (volume 0,02 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |