| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-810479 |
| Kod kreskowy | 9000101810479 |
| Nazwa produktu | Płyn do prania tkanin kolorowych PERWOLL, 2l |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | PERWOLL |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | płyn |
| typ | do tkanin |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 2000 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000101810479 |
| waga | 2,15 kg |
| waga opakowania | 0,10 kg |
| wys. x szer. x dł. | 31,30 x 14,30 x 9,40 cm |
| Jednostka 2 - karton | 8 szt |
| ean | 9000101810486 |
| waga | 17,60 kg |
| waga opakowania | 1,19 kg |
| wys. x szer. x dł. | 38,80 x 29,60 x 33,00 cm (objętość 0,04 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 320 szt |
| ean | 9000101810493 |
| waga | 729,90 kg |
| waga opakowania | 73,26 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 179,40 cm (objętość 1,72 m3) |