| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-581911 |
| Kod kreskowy | 9000101581911 |
| Nazwa produktu | Płyn do płukania tkanin SILAN Aromatherapy Jungle, 2,772l |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | SILAN |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | do tkanin |
| produkt | płyn |
| W ofercie od | 2026-05 |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 2772 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000101581911 |
| waga | 2,89 kg |
| waga opakowania | 0,12 kg |
| wys. x szer. x dł. | 32,80 x 18,50 x 9,50 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 2 - karton | 6 szt |
| ean | 9000101581928 |
| waga | 17,87 kg |
| waga opakowania | 1,24 kg |
| wys. x szer. x dł. | 38,80 x 29,80 x 34,40 cm (objętość 0,04 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 192 szt |
| ean | 9000101581935 |
| waga | 597,65 kg |
| waga opakowania | 65,42 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 152,00 cm (objętość 1,46 m3) |