| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-824544 |
| Kod kreskowy | 9000101824544 |
| Nazwa produktu | Płyn do mycia szyb CLIN Cytryna, 4l |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | CLIN |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | płyn |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | do szyb |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000101824544 |
| waga | 4,14 kg |
| waga opakowania | 0,18 kg |
| wys. x szer. x dł. | 38,00 x 18,90 x 12,50 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 2 - karton | 4 szt |
| ean | 9000101824551 |
| waga | 17,04 kg |
| waga opakowania | 1,20 kg |
| wys. x szer. x dł. | 39,10 x 26,40 x 40,20 cm (objętość 0,04 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 144 szt |
| ean | 9000101824568 |
| waga | 639,48 kg |
| waga opakowania | 69,24 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 175,20 cm (objętość 1,68 m3) |