| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-866187 |
| Kod kreskowy | 9000100866187 |
| Nazwa produktu | Płyn do mycia szyb CLIN Cytryna, zapas, 500ml |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | CLIN |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | do szyb |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | płyn |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 500 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000100866187 |
| waga | 0,54 kg |
| waga opakowania | 0,04 kg |
| wys. x szer. x dł. | 22,10 x 10,70 x 5,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 10 szt |
| ean | 9000100866200 |
| waga | 5,58 kg |
| waga opakowania | 0,63 kg |
| wys. x szer. x dł. | 28,30 x 22,60 x 23,70 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 840 szt |
| ean | 9000100866217 |
| waga | 494,53 kg |
| waga opakowania | 78,73 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 156,60 cm (objętość 1,50 m3) |