| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-824544 |
| Barcode | 9000101824544 |
| Product name | Window cleaner CLIN Lemon, 4l |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | for window panes |
| Product | liquid |
| Offer from | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101824544 |
| weight | 4,14 kg |
| packaging weight | 0,18 kg |
| h. x w. x l. | 38,00 x 18,90 x 12,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 2 - carton | 4 pc |
| ean | 9000101824551 |
| weight | 17,04 kg |
| packaging weight | 1,20 kg |
| h. x w. x l. | 39,10 x 26,40 x 40,20 cm (volume 0,04 m3) |
| Unit 3 - pallet | 144 pc |
| ean | 9000101824568 |
| weight | 639,48 kg |
| packaging weight | 69,24 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 175,20 cm (volume 1,68 m3) |