| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-810479 |
| Barcode | 9000101810479 |
| Product name | Laundry detergent for coloured fabrics PERWOLL, 2l |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | liquid |
| Type | for fabrics |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | 2000 |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101810479 |
| weight | 2,15 kg |
| packaging weight | 0,10 kg |
| h. x w. x l. | 31,30 x 14,30 x 9,40 cm |
| Unit 2 - carton | 8 pc |
| ean | 9000101810486 |
| weight | 17,60 kg |
| packaging weight | 1,19 kg |
| h. x w. x l. | 38,80 x 29,60 x 33,00 cm (volume 0,04 m3) |
| Unit 3 - pallet | 320 pc |
| ean | 9000101810493 |
| weight | 729,90 kg |
| packaging weight | 73,26 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 179,40 cm (volume 1,72 m3) |