| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KR971328 |
| Kod kreskowy | 6954884574123 |
| Nazwa produktu | Tablica suchościeralna KEYROAD, marker i gąbka gratis, A4, mix kolorów |
| Kategoria | Tablice suchościeralne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 32.99.16.0 |
| CN | 9610 00 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | KEYROAD |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | tablica suchościerlana |
| typ | suchościeralna |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Wymiary | |
| wymiary (mm) | 205x287x17mm |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30195900-1 Tablice do pisania i tablice magnetyczne |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 6954884574123 |
| waga | 0,16 kg |
| wys. x szer. x dł. | 34,00 x 22,50 x 1,60 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 20 szt |
| ean | 6941288704331 |
| waga | 3,93 kg |
| wys. x szer. x dł. | 30,00 x 23,00 x 19,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - karton | 80 szt |
| ean | 6941288704348 |
| waga | 15,70 kg |
| wys. x szer. x dł. | 48,00 x 31,50 x 42,00 cm (objętość 0,06 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |