| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR971328 |
| Barcode | 6954884574123 |
| Product name | Dry-erase board KEYROAD, marker and sponge free, A4, assorted colors |
| Category | Dry-wipe whiteboards |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.16.0 |
| CN | 9610 00 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KEYROAD |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | whiteboard |
| Type | dry-wipe |
| Dimensions | |
| Dimensions (mm) | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30195900-1 Tablice do pisania i tablice magnetyczne |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 6954884574123 |
| weight | 0,16 kg |
| h. x w. x l. | 34,00 x 22,50 x 1,60 cm |
| Unit 2 - packaging | 20 pc |
| ean | 6941288704331 |
| weight | 3,93 kg |
| h. x w. x l. | 30,00 x 23,00 x 19,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 80 pc |
| ean | 6941288704348 |
| weight | 15,70 kg |
| h. x w. x l. | 48,00 x 31,50 x 42,00 cm (volume 0,06 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |