| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 3M-04064035177041 |
| Kod kreskowy | 4064035177041 |
| Nazwa produktu | Zestaw rozwiązań do montażu ram i lekkich przedmiotów COMMAND™ (17213-FSIPP) |
| Kategoria | Haczyki |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 22.29.29.0 |
| CN | 3926 90 97 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | COMMAND-3M |
| Kolor | |
| kolor | biały |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | haczyki |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30195800-0 Szyny lub uchwyty do zawieszania |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 4064035177041 |
| waga | 0,14 kg |
| wys. x szer. x dł. | 15,40 x 2,60 x 18,20 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 op |
| ean | 04064035177058 |
| waga | 1,72 kg |
| wys. x szer. x dł. | 27,00 x 21,00 x 21,00 cm (objętość 0,01 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |