| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 3M-4064035198893 |
| Kod kreskowy | 4064035198893 |
| Nazwa produktu | Zestaw haczyków i rzepów COMMAND™ (17231-EU), uniwersalny, biały |
| Kategoria | Haczyki |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 22.29.29.0 |
| CN | 3926 90 97 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | COMMAND-3M |
| Kolor | |
| kolor | biały |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | haczyki |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30195800-0 Szyny lub uchwyty do zawieszania |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 4064035198893 |
| waga | 0,07 kg |
| wys. x szer. x dł. | 1,60 x 4,30 x 20,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 9 op |
| ean | 00068060298256 |
| waga | 0,10 kg |
| wys. x szer. x dł. | 43,80 x 18,00 x 21,30 cm (objętość 0,02 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |