| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 3M-5902658102837 |
| Kod kreskowy | 5902658102837 |
| Nazwa produktu | Zatyczki do uszu 3M (1100), stożkowe, 30 par, pomarańczowe |
| Kategoria | Ochrona słuchu |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 32.99.11.0 |
| CN | 3926 90 97 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | BHP-3M |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | Zatyczki do uszu |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 18143000-3 |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 5902658102837 |
| waga | 0,02 kg |
| wys. x szer. x dł. | 8,50 x 5,30 x 10,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 6 op |
| ean | 04064035173906 |
| waga | 0,12 kg |
| wys. x szer. x dł. | 9,70 x 33,60 x 15,40 cm (objętość 0,01 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |