| Basic product parameters | |
| SKU PBS | 3M-5902658102837 |
| Barcode | 5902658102837 |
| Product name | Earplugs 3M (1100), conical, 30 pairs, orange |
| Category | Hearing Protection |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.11.0 |
| CN | 3926 90 97 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 18143000-3 |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 5902658102837 |
| weight | 0,02 kg |
| h. x w. x l. | 8,50 x 5,30 x 10,50 cm |
| Unit 2 - carton | 6 pck |
| ean | 04064035173906 |
| weight | 0,12 kg |
| h. x w. x l. | 9,70 x 33,60 x 15,40 cm (volume 0,01 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |