| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | KANOWA10-22 |
| Kod kreskowy | 8901057310093 |
| Nazwa produktu | Zszywacz KANGARO Nowa-10, zszywa do 15 kartek, plastikowy, beżowy |
| Kategoria | Zszywacze |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 26.20.12.0 |
| CN | 8472 90 80 |
| MPP | Nie |
| Marka | KANGARO |
| Kolor | |
| kolor | beżowy |
| Cecha | |
| produkt | zszywacz |
| W ofercie od | 2026-04 |
| typ | standard |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30197320-5 Zszywacze |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8901057310093 |
| waga | 0,09 kg |
| wys. x szer. x dł. | 3,35 x 4,50 x 11,60 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 10 szt |
| waga | 0,86 kg |
| wys. x szer. x dł. | 18,50 x 10,00 x 13,00 cm |
| Jednostka 3 - karton | 120 szt |
| wys. x szer. x dł. | 21,00 x 120,00 x 70,00 cm (objętość 0,18 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |