| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KANOWA10-22 |
| Barcode | 8901057310093 |
| Product name | Stapler KANGARO Nowa-10, capacity up to 15 sheets, plastic, beige |
| Category | Staplers |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 26.20.12.0 |
| CN | 8472 90 80 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KANGARO |
| Colour | |
| Colour | beige |
| Feature | |
| Type | standard |
| Product | stapler |
| Offer from | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30197320-5 Zszywacze |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8901057310093 |
| weight | 0,09 kg |
| h. x w. x l. | 3,35 x 4,50 x 11,60 cm |
| Unit 2 - packaging | 10 pc |
| weight | 0,86 kg |
| h. x w. x l. | 18,50 x 10,00 x 13,00 cm |
| Unit 3 - carton | 120 pc |
| h. x w. x l. | 21,00 x 120,00 x 70,00 cm (volume 0,18 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |