| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 18502811-19 |
| Kod kreskowy | 5901503634943 |
| Nazwa produktu | Numerator automatyczny OFFICE PRODUCTS, 8 cyfr, wys. liczb 4,5mm, srebrny |
| Kategoria | Datowniki |
| Stawka VAT | 23% |
| CN | 9611 00 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | OFFICE PRODUCTS |
| Kolor | |
| kolor | srebrny |
| Cecha | |
| typ | automatyczny |
| produkt | numerator |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 22600000-6 Tusz |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5901503634943 |
| waga | 0,27 kg |
| wys. x szer. x dł. | 8,20 x 6,00 x 15,30 cm |
| Jednostka 2 - karton | 20 szt |
| ean | 5901503634950 |
| waga | 5,40 kg |
| waga opakowania | 0,50 kg |
| wys. x szer. x dł. | 35,00 x 32,00 x 17,50 cm (objętość 0,02 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |