| Basic product parameters | |
| SKU PBS | 18502811-19 |
| Barcode | 5901503634943 |
| Product name | Automatic numbering machine OFFICE PRODUCTS, 8 digits, character height 4.5 mm, silver |
| Category | Stamps |
| Tax rate | 23% |
| CN | 9611 00 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | Office Products |
| Colour | |
| Colour | silver |
| Feature | |
| Offer from | |
| Type | rectractable |
| Product | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 22600000-6 Tusz |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5901503634943 |
| weight | 0,27 kg |
| h. x w. x l. | 8,20 x 6,00 x 15,30 cm |
| Unit 2 - carton | 20 pc |
| ean | 5901503634950 |
| weight | 5,40 kg |
| packaging weight | 0,50 kg |
| h. x w. x l. | 35,00 x 32,00 x 17,50 cm (volume 0,02 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |