| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 14113351-04 |
| Kod kreskowy | 5901503637883 |
| Nazwa produktu | Bibuła marszczona GIMBOO, w rolce, 50x200cm, czerwona |
| Kategoria | Produkty kreatywne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 17.12.20.0 |
| CN | 4803 00 39 |
| MPP | Nie |
| Marka | GIMBOO |
| Kolor | |
| kolor | czerwony |
| Cecha | |
| produkt | bibuła |
| typ | marszczona |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Wymiary | |
| rozmiar | 50x200cm |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30199780-1 Bibuły |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5901503637883 |
| waga | 0,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 0,10 x 0,10 x 0,10 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 10 szt |
| ean | 5901503637890 |
| waga | 0,25 kg |
| wys. x szer. x dł. | 3,50 x 50,00 x 14,00 cm |
| Jednostka 3 - pudełko | 40 szt |
| ean | 5901503637906 |
| waga | 1,04 kg |
| wys. x szer. x dł. | 51,00 x 14,00 x 14,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 4 - karton | 240 szt |
| ean | 5901503637913 |
| waga | 7,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 52,50 x 44,50 x 30,00 cm (objętość 0,07 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |