| Basic product parameters | |
| SKU PBS | 14113351-04 |
| Barcode | 5901503637883 |
| Product name | Crepe paper GIMBOO, in a roll 50x200cm, red |
| Category | Creative products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 17.12.20.0 |
| CN | 4803 00 39 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | GIMBOO |
| Colour | |
| Colour | red |
| Feature | |
| Product | creped paper |
| Type | creped |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| Size | 50x200cm |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30199780-1 Bibuły |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5901503637883 |
| weight | 0,00 kg |
| h. x w. x l. | 0,10 x 0,10 x 0,10 cm |
| Unit 2 - packaging | 10 pc |
| ean | 5901503637890 |
| weight | 0,25 kg |
| h. x w. x l. | 3,50 x 50,00 x 14,00 cm |
| Unit 3 - box | 40 pc |
| ean | 5901503637906 |
| weight | 1,04 kg |
| h. x w. x l. | 51,00 x 14,00 x 14,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 4 - carton | 240 pc |
| ean | 5901503637913 |
| weight | 7,00 kg |
| h. x w. x l. | 52,50 x 44,50 x 30,00 cm (volume 0,07 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |