| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-023594 |
| Kod kreskowy | 5901886023594 |
| Nazwa produktu | Sok FORTUNA, pomarańczowy, szkło, 0,3l |
| Kategoria | Soki |
| Stawka VAT | 5% |
| PKWiU | 10.32.12.0 |
| CN | 2009 12 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | FORTUNA |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | sok |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | pomarańczowy |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 300 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5901886023594 |
| waga | 0,47 kg |
| wys. x szer. x dł. | 6,50 x 6,50 x 16,30 cm |
| Jednostka 2 - karton | 15 szt |
| ean | 5901886023631 |
| waga | 7,18 kg |
| wys. x szer. x dł. | 33,60 x 19,90 x 16,40 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 1470 szt |
| waga | 703,64 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 115,50 cm (objętość 1,11 m3) |