| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SP-023594 |
| Barcode | 5901886023594 |
| Product name | Juice FORTUNA, orange, glass, 0,3l |
| Category | Juices |
| Tax rate | 5% |
| PKWiU | 10.32.12.0 |
| CN | 2009 12 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | orange |
| Product | juice |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | 300 |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5901886023594 |
| weight | 0,47 kg |
| h. x w. x l. | 6,50 x 6,50 x 16,30 cm |
| Unit 2 - carton | 15 pc |
| ean | 5901886023631 |
| weight | 7,18 kg |
| h. x w. x l. | 33,60 x 19,90 x 16,40 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 1470 pc |
| weight | 703,64 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 115,50 cm (volume 1,11 m3) |