| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-101219 |
| Kod kreskowy | 5900749101219 |
| Nazwa produktu | Baton BERAW!, orzechowo-karmelowy, 40g |
| Kategoria | Przekąski |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 10.82.22.0 |
| CN | 1806 32 10 |
| MPP | Nie |
| Marka | BAKALLAND |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | baton |
| Waga (g) | 40 |
| W ofercie od | 2026-03 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 15842000-2 |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5900749101219 |
| waga | 0,04 kg |
| wys. x szer. x dł. | 1,40 x 3,50 x 12,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 15 szt |
| ean | 5900749101226 |
| waga | 0,62 kg |
| wys. x szer. x dł. | 14,00 x 12,80 x 11,80 cm |
| Jednostka 3 - paleta | 7920 szt |
| waga | 4870,80 kg |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |