| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SP-101219 |
| Barcode | 5900749101219 |
| Product name | BERAW! bar, nut-caramel, 40g |
| Category | Snacks |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 10.82.22.0 |
| CN | 1806 32 10 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | baton |
| Weight (g) | 40 |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 15842000-2 |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5900749101219 |
| weight | 0,04 kg |
| h. x w. x l. | 1,40 x 3,50 x 12,00 cm |
| Unit 2 - carton | 15 pc |
| ean | 5900749101226 |
| weight | 0,62 kg |
| h. x w. x l. | 14,00 x 12,80 x 11,80 cm |
| Unit 3 - pallet | 7920 pc |
| weight | 4870,80 kg |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |