| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-014453 |
| Kod kreskowy | 8720608014453 |
| Nazwa produktu | Herbata LIPTON czarna, Earl Grey Lemon, 92 torebki |
| Kategoria | Herbaty |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 10.83.13.0 |
| CN | 0902 30 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | LIPTON |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | earl grey |
| produkt | herbata |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8720608014453 |
| waga | 0,25 kg |
| wys. x szer. x dł. | 15,00 x 16,60 x 6,10 cm |
| Jednostka 2 - karton | 8 szt |
| ean | 8720608014590 |
| waga | 2,20 kg |
| wys. x szer. x dł. | 31,40 x 26,40 x 17,20 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 800 szt |
| ean | 8720608014774 |
| waga | 244,50 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 187,00 cm (objętość 1,80 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |