| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SP-014453 |
| Barcode | 8720608014453 |
| Product name | Tea LIPTON black, Earl Grey Lemon, 92 tea bags |
| Category | Teas |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 10.83.13.0 |
| CN | 0902 30 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | LIPTON |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | earl gray |
| Product | tea |
| Offer from | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8720608014453 |
| weight | 0,25 kg |
| h. x w. x l. | 15,00 x 16,60 x 6,10 cm |
| Unit 2 - carton | 8 pc |
| ean | 8720608014590 |
| weight | 2,20 kg |
| h. x w. x l. | 31,40 x 26,40 x 17,20 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 800 pc |
| ean | 8720608014774 |
| weight | 244,50 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 187,00 cm (volume 1,80 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |