| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-386233 |
| Kod kreskowy | 9000101386233 |
| Nazwa produktu | Płyn do mycia naczyń PUR Jabłko, 1,2l |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | PUR |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | płyn |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | do naczyń |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 1200 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000101386233 |
| waga | 1,30 kg |
| waga opakowania | 0,05 kg |
| wys. x szer. x dł. | 27,90 x 12,40 x 6,40 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 szt |
| ean | 9000101386240 |
| waga | 16,08 kg |
| waga opakowania | 1,09 kg |
| wys. x szer. x dł. | 39,20 x 25,60 x 29,50 cm (objętość 0,03 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 540 szt |
| ean | 9000101386257 |
| waga | 749,86 kg |
| waga opakowania | 75,40 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 161,90 cm (objętość 1,55 m3) |