| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-386233 |
| Barcode | 9000101386233 |
| Product name | Dishwashing liquid PUR Apple, 1.2l |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | for dishes |
| Product | liquid |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101386233 |
| weight | 1,30 kg |
| packaging weight | 0,05 kg |
| h. x w. x l. | 27,90 x 12,40 x 6,40 cm |
| Unit 2 - carton | 12 pc |
| ean | 9000101386240 |
| weight | 16,08 kg |
| packaging weight | 1,09 kg |
| h. x w. x l. | 39,20 x 25,60 x 29,50 cm (volume 0,03 m3) |
| Unit 3 - pallet | 540 pc |
| ean | 9000101386257 |
| weight | 749,86 kg |
| packaging weight | 75,40 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 161,90 cm (volume 1,55 m3) |