| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | BS-VR-623697 |
| Kod kreskowy | 4823071623697 |
| Nazwa produktu | Ściereczki gąbkowe VORTEX, celuloza, 3 szt., mix kolorów |
| Kategoria | Akcesoria do sprzątania |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 22.29.23.0 |
| CN | 3924 90 00 10 |
| MPP | Nie |
| Marka | VORTEX |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| typ | do sprzątania |
| produkt | ścierka |
| Wymiary | |
| rozmiar | 18x18 cm |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39224320-7 Gąbki |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 4823071623697 |
| waga | 0,05 kg |
| waga opakowania | 0,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 25,00 x 18,00 x 1,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 40 op |
| ean | 4823071623703 |
| waga | 2,12 kg |
| waga opakowania | 0,22 kg |
| wys. x szer. x dł. | 30,00 x 28,00 x 38,00 cm (objętość 0,03 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 1920 op |
| waga | 116,76 kg |
| waga opakowania | 15,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 162,00 cm (objętość 1,56 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |