| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | BS-VR-623819 |
| Kod kreskowy | 4823071623819 |
| Nazwa produktu | Gąbka kuchenna VORTEX, 3D Wave, 10 szt., mix kolorów |
| Kategoria | Akcesoria do sprzątania |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 22.29.23.0 |
| CN | 3924 90 00 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | VORTEX |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | do zmywania |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | gąbka |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Certyfikaty, normy, patenty | ISO 9001:2015 |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39224320-7 Gąbki |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 4823071623819 |
| waga | 0,05 kg |
| waga opakowania | 0,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 38,00 x 4,90 x 7,90 cm |
| Jednostka 2 - karton | 21 op |
| ean | 4823071623826 |
| waga | 1,63 kg |
| waga opakowania | 0,66 kg |
| wys. x szer. x dł. | 41,60 x 26,00 x 29,60 cm (objętość 0,03 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 840 op |
| waga | 81,20 kg |
| waga opakowania | 16,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 163,00 cm (objętość 1,56 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |